O nas

O firmie

BEHAP-BUD s.c. jest firmą działającą przede wszystkim w 2 segmentach:

  • świadczenia kompleksowych usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochroną przeciwpożarową w przedsiębiorstwach na zasadzie outsoursingu.
  • prowadzeniem szkoleń oraz kursów zawodowych.

Behap-bud s.c.

Działamy na rynku od 1998 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Naszą firmę tworzy zespół specjalistów posiadających bogate doświadczenie zawodowe nabyte w różnych branżach poparte stale uzupełnianym wykształceniem. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną wykorzystującą nowoczesne techniki podczas organizowanych szkoleń i kursów.

Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie (pod nr ewid. 2.12/00127/2005).

Jesteśmy Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego wpisaną przez Starostę Chrzanowskiego do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych (decyzja nr EKKF/4320/5/2001). Od 2007 roku posiadamy Atest Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach do prowadzenia kursów i egzaminowania z zakresu spawania we wszystkich metodach.

Od 2008 roku spółka BEHAP-BUD uzyskała AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty na prowadzone kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych.

Od 2012 roku naszym partnerem został Ośrodek Szkolenia Zawodowego i Kierowców „LUZ” z Chrzanowa.

Kontakt

Tel: +48 735 306 411

e-mail: wroclaw@behap.pl

Filmy